Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Портал Lvivske.info пропонує користувачам матеріали для використання за умови повного дотримання зазначених у цій угоді правил і зобов'язань. Lvivske.info залишає за собою право зміни змісту та формату даного сайту без попереднього повідомлення користувачів. Ваш доступ до цього сайту і його використання свідчить про прийняття даних умов і зобов'язань.

 • Правовласник зберігає за собою право змінювати дані правила в будь-який час на свій розсуд без попереднього повідомлення. Факт відвідування цього сайту і (або) будь-якої з його сторінок вважається підтвердженням ознайомлення і згоди відвідувача з викладеними нижче основними правилами і правовою інформацією про сайт і розміщених на ньому матеріалах. У разі порушення цих правил правовласник залишає за собою право застосувати по відношенню до порушників всі допустимі законом засоби.
  • При використанні матеріалів порталу дії користувача не повинні суперечити вимогам відповідних правових норм. Дана Угода має характер публічної оферти, і є еквівалентом "усної угоди" та відповідно до ст. 153-160 Цивільного Кодексу України і має належну юридичну силу. Lvivske.info здійснює свою діяльність у межах цієї Угоди відповідно до чинного законодавства його правовими і процесуальними нормами без обмеження правозастосування.
  • Lvivske.info вживає всіх можливих заходів для надання коректної, своєчасної і вираженої в ясній формі інформації, тим не менш, у представленій інформації можуть зустрічатися помилки. Згідно з цією угодою Lvivske.info не несе відповідальності за ненавмисні і випадкові помилки, допущені в інформаційних повідомленнях, новинах, каталогах, і даних, а також іншої інформації, що міститься на сторінках сайту Lvivske.info. Новини, інформація, дані та інша інформація, що міститься на серверах Lvivske.info, надходить з різних джерел і систематизується співробітниками Lvivske.info. У зв'язку з чим, Lvivske.info залишає за собою право на оперативну зміну або видалення інформації котра суперечить вимогам відповідних правових норм, без попереднього повідомлення Користувача. Lvivske.info не несе будь-яких гарантійних зобов'язань щодо, змісту, повноти, відповідності, точності, своєчасності і послідовності викладення інформації, що міститься на даному сайті.
  • Користувач усвідомлює, що сайт Lvivske.info містить матеріали, які є інтелектуальною власністю, яка охороняється законом. Користувач погоджується не використовувати, поширювати копії або створювати подібні матеріали шляхом повної або часткової переробки матеріалів, що містяться на сайті Lvivske.info, а також вживати будь-які дії, які могли б призвести до порушення права на інтелектуальну власність. В іншому випадку Lvivske.info залишає за собою право блокувати або видалити обліковий запис КОРИСТУВАЧА без попереднього повідомлення
  • Ми уважно ставимося до чужих авторських прав і при передруці (якщо вона дозволена) завжди вказуємо джерела, якщо вони нам відомі. Якщо на нашому сайті є авторські матеріали, для яких авторство не вказано або вказано неправильно, або їх передрукування тепер заборонено - будь ласка, повідомте, ми обов'язково виправимо цю ситуацію.
  • КОРИСТУВАЧУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ робити спроби доступу до комп'ютерної системи КОМПАНІЇ Lvivske.info, КОМП'ЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ ТА її елементів з метою ШАХРАЙСТВА, навмисно ВВЕДЕННЯ В ОМАНУ ЧИ ОБМАН, Lvivske.info залишає за собою право, на свій розсуд, перервати використання сайту або заборонити доступ до його ресурсів в майбутньому в разі зловживання або нецільового використання сайту і його ресурсів.
  • Сторінки сайту Lvivske.info в даний час або в майбутньому можуть містити посилання на веб-сайти, що належать третім особам та підприємствам. Будь-який сайт, посилання на який вказано на сторінках порталу Lvivske.info, знаходиться поза сферою управління Lvivske.info, у зв'язку з чим, Lvivske.info не несе відповідальності за ці сайти і їх вміст. Посилання на сайти третіх осіб та підприємств не можуть розглядатися в якості рекомендацій та реклами товару і / або послуг. Дані посилання наводяться на сторінках сайту виключно для зручності користувачів. Кожен сайт третьої особи або підприємства має встановлені власником правила користування і доступу інформаційними ресурсами. Відповідальність за використання сайтів інших компаній, посилання на які наводяться на сайті Lvivske.info, цілком лягає на Користувача.
  • У рамах даного порталу використовуються різні посилання, адреси електронної пошти, дошки оголошень, каталоги, форуми та інші інструменти інтерактивного спілкування Lvivske.info. Користувач висловлює свою згоду на цільове використання даних інструментів спілкування. Користувач зобов'язується ні за яких обставин не порушувати встановлених правил користування інструментами інтерактивного спілкування, не заподіювати неспокій іншим учасникам спілкування, не посягати на право інтелектуальної власності Lvivske.info або третіх осіб, не використовувати інструменти інтерактивного спілкування для розсилки матеріалів непристойного, образливого змісту, запускати і активізувати шкідливі програми та файли здатні пошкодити систему порталу або комп'ютери Lvivske.info або третіх осіб. Lvivske.info залишає за собою право видаляти будь-яку частину вмісту порталу без пояснення причин. Користувач згоден з тим, що будь-який матеріал, що надійшов від джерела відмінного від Lvivske.info та його підрозділів, може не отримати схвалення з боку адміністрації Lvivske.info.
  • При використанні сайту Lvivske.info, Користувач приймає всі пов'язані з використанням даного порталу та окремих його сторінок ризики. Як приклади ризику розглядається наступні дії та / або події, як то: пошкодження даних комп'ютера Користувача, пошкодження програмного забезпечення шкідливими програмами або файлами. Lvivske.info ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, особливі, необережні дії або події, що призвели до пошкодження руйнівного характеру, так само як і втрату вигоди, прямо або опосередковано пов'язану з використанням матеріалів, програмного забезпечення, інформації, отриманих на сайті Lvivske.info. Користувач також приймає всі ризики, пов'язані з використанням даного порталу незалежно від характеру та виду діяльності, заснованої на договірних, цивільно-правових відносинах, а також відносинах що випливають з відповідальності за заподіяння шкоди. Дана диспозиція має силу навіть у випадку якщо Lvivske.info, її структурні підрозділи, філії та / або співробітники були обізнані про можливість шкоди та / або збитку будь-якого роду. Lvivske.info не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоду, а також його наслідки, в тому числі непередбачені та непереборні що виникли в процесі отримання, збору, відображення та доставки інформації, так само як і внаслідок помилки або неточності, незалежно від причини її виникнення та вжитих дій.
  • Користувач звільняє від матеріальної відповідальності Lvivske.info, співробітників компанії, агентів, уповноважених та інший персонал від матеріальної відповідальності пов'язаної з використанням даного порталу, у тому числі позовів, пов'язаних з порушенням прав Користувача в рамках даної угоди.
  • У випадку втрати однієї зі сторін правоздатності в рамках цієї Угоди, припинення правових відносин здійснюється відповідно до чинного законодавства.

  На додаток, Ви погоджуєтесь не використовувати сайт з метою:

  • Збору контактної інформації користувачів з метою непередбачений розсилки e-mail (спам)
  • Виконувати дії, які порушують закон або сприяють його порушенню
  • Використовувати програми для автоматичного збору даних або розсилки інформації користувачам
  • Завантажувати, публікувати та зберігати заборонену законодавством, непристойну, наклепницьку, образливу, шахрайську інформацію, а також проявляти агресію до інших користувачів в одній з форм (насильство, фашизм, расизм і будь-які інші негативні прояви в бік інших національностей або етнічних груп)

  Ця Угода між Користувачем порталу і Lvivske.info регламентує права та обов'язки сторін цієї Угоди з використання порталу Lvivske.info. Дана Угода скасовує дію раніше прийнятих документів, що регламентують зазначені вище правовідносини сторін за цією Угодою.