Lvivske.info - це весь Львів

Єдинний інформаційний простір міста Львів - індивідуальна пошукова система

Thursday, May 20th

Останні оновлення:10:45:34 AM GMT

Останні новини:
Ви тут: Home

Які послуги надає Lvivske.info?

Компанія Lvivske.info вітає Вас - Єдиний інформаційний простір міста Львів! Нам дуже приємно, що Ви, ...

Правила використання Lvivske.info

Портал Lvivske.info пропонує користувачам матеріали для використання за умови повного дотримання заз...

Інформаційне партнерство

Ми пропонуємо Вам розглянути питання участі в проекті Lviske.info в статусі інформаційного партнера....

Lvivske.info в допомогу розвитку Вашого бізнесу

Всесвітня інформаційна мережа Інтернет на сьогоднішній день є оперативним джерелом інформації та поп...

Автоматичний переклад - 50 мов!

Якщо Ви не мешканець прекрасного міста Львів і навіть не українець, не володієте мовою, котра зрозум...

Реєстрація і отримання особистого кабінету

Для того, щоб зареєструватись, кожен з претендуючих на реєстрацію заздалегідь повинен отримати запро...

Ноу-хау, відеореклама.

Відео реклама дає можливість розповісти і показати, все те що Вам необхідно. Тепер у Вас з'явилася м...

Інформація

Туристичний каталог

З метою забезпечення інформацією в повні мірі, в інформаційному полі портал... Детальніше...

Каталоги Lvivske.info

На сайті Lvivske.info Ви матимете змогу переглянути каталог підприємств, об'...

Детальніше...

Обмін посиланнями

Ми будемо дуже раді помінятися з вами посиланнями, але ми наполягаємо на ...

Детальніше...

Для рекламодавців

За останні роки в мережі Інтернет суттєво збільшилася кількість російсько... Детальніше...
  • Львів

  • Акція для рекламодавців! 20% знижки на рекламу!

Вітаємо Вас на сторінках Lvivske.infologo
Ці сторінки для тих, хто давно закоханий в Місто Львів і для тих, хто тільки приїхав сюди. Для тих, хто знає про нього багато і для тих, хто тільки починає закохуватись в прекрасне місто Львів. Ми готові відкривати це Місто ще і ще раз разом з Вами.

У Львові безліч дивовижних місць, які ми не помічаємо в щоденній метушні. Зупиніться на хвилину, прислухайтеся до музики Міста. Помилуйтеся його унікальним ландшафтом, доторкніться до його вічної краси.

1 2 3 4

Місто Львів - це чудове місто, багате своєю історією, пам'ятками архітектури та культурними цінностями. В останні десятиліття інтерес туристів до визначних пам'яток стародавнього міста Лева особливо виріс.

Гостей і туристів нашого міста приваблюють не тільки історична й архітектурна спадщина, а й можливість приєднатися до безлічі культурних заходів, що проводяться у Львові. З усього світу до Львова з'їжджаються туристи, ділові люди і просто шукачі пригод.

Місто Львів дуже гостинний місто. На нашому порталі Lvivske.info, Ви зможете знайти багато корисної інформації про Львів, яка необхідна як для туристичної подорожі, або ж просто відпочинку, так і для тих, хто їде у відрядження до Львова або живе і працює у Львові.

Інформація про Львів зібрана для того, щоб Вам було легше підготуватися до поїздки до Львова, орендувати помешкання, Lvivske.info допоможе Вам у вибрати готель, Lvivske.info порадить де смачно поїсти, де купити те що Вам потрібно у Львові. Ви також зможете знайти цікаву інформацію про популярні львівські кафе, кав'ярні, цукерні, бари, ресторани, а також зможете переглянути всебічну інформацію по різні львівські нічні клуби побачити їх на фото, всі без винятку об'єкти можна побачити на карті. У Львові Ви зможете чудово провести час і відпочити.

На нашому сайті в розділі Екскурсії онлайн Ви знайдете інформацію про визначні пам'ятки Львівської області - замки Львова. Крім того, ми рекомендуємо зробити екскурсійну подорож в Карпати. У рубриці Екскурсії онлайн Ви зможете отримати уявлення про найцікавіші місця Львова, які, ми сподіваємося, Ви побажаєте відвідати.

Якщо ви сприймаєте вкладення у свій бізнес як вигідні інвестиції, які можуть дати прибуток у майбутньому, то у вас є хороша можливість вкласти гроші в розвиток свого проекту, тим самим на крок наблизити себе до поставленої мети!

Пару слів про показники Lvivske.info: середня відвідуваність - 400 - 700 осіб на добу, добре проіндексований Google. Індексацію Google можна побачити тут!

Не дивлячись на те що Lvivske.info молодий проєкт, його відвідуваність і інтерес до проєкту зростає в геометричній прогресії. Над поліпшенням і модернізацією проекту працює солідна команда фахівців і протягом усього існування проекту він буде рости і розвиватися.

Проект був створений в першу чергу не з меркантильних міркувань а з любові й поваги до прекрасного міста Львів, ми покладаємо надії на те, що існування такого глобального проекту про наш Львів принесе йому ще більшу славу і визнання всіх країн і народів, найближчим часом на Lvivske.info все що цікавить туристів та гостей міста буде перекладено на англійську і польську мови. Ми будемо робити все для того щоб максимально відкрити і показати наше прекрасне місто Львів у всій красі.

Але для існування проекту такого масштабу потрібні капіталовкладення, на першій стадії всі фінансові витрати на утримання проекту були покладені на команду порталу, і до моменту розвитку порталу в відвідуваності і в кількості існуючих нині розділів, категорій і матеріалів було доцільним не стягувати плату за послуги, що надаються порталом .

Обстеживши ринок послуг такого типу, ми надаємо своїм користувачем по істині символічні ціни за надані послуги. Для того щоб Lvivske.info розвивалося і росло до масштабів які здивують і порадують мешканців та гостей міста Львів.

На даному етапі ми надаємо знижку в розмірі 20% на пропозицію № 4
Акція дійсна протягом двох місяців і кожен з користувачів зареєстрованих по акції в наступному році отримає знижку в розмірі 20% на VIP пропозицію.