Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Головна Про проект Партнерство

Для партнерів - розміщення інформації про об'єкт, компанію, тощо.

Для партнерів довідкової системи Львівське.Інфошановні колеги ми пропонуємо вигідне розміщення Вашої інформації в довіднику Львова. За останні роки в мережі Інтернет суттєво збільшилася кількість російсько-та україномовних ресурсів, й донині росте в геометричній прогресії. Переваги мережі Інтернет не могли не привернути увагу великого та дрібного бізнесу.

В даний час все більше успішних компаній для підтримки і нарощування власного іміджу, а також збільшення обсягів продажів виробленої продукції та просування торгової марки користуються Інтернетом. Львівський довідник - <<Львівське Інфо>> надає інформаційні послуги та інформаційно консультаційні послуги з думкою про Вас.

Метою створення інформаційного ресурсу Львова - Львівське Інфо є надання достовірної довідкової інформації про місто Львів, у довіднику Львова накопичується та систамитазується інформація котра несе в собі у першу чергу користь, достовірність, інформативність. Але для існування такого типу ресурсу потрібні капіталовкладення у розвиток та підтримку системи і у цьому допомагають партнери порталу, підписавши умову з довідковою системою Львівське інфо Ви допомагаєте нам у розвитку ресурсу у котрому буде зібрана інформація про Весь Львів.

Львівський інформаційно-пошуковий портал "Львівське Інфо", який надає довідкові та інформаційні послуги.