Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Польвент - Львів Рекомендуємо

Продукти фірми використовуються в офісах, громадських будівлях, промислових залах, складах, магазинах і, завдяки своїй функціональності, вони знаходять дедалі нові застосування.
Додаткова інформація
Компанія «PolventInvest» пропонує широкий спектр товарів та послуг в області систем мікроклімату. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2002р., весь час розвиваючись та збільшуючи асортимент пропонованого обладнання.
Фірма JUWENT є лауреатом багатьох престижних премій, як вітчизняних, так і закордонних. Це, між іншим, перша премія "Biaіostockiego їubra" ( "Білостоцького зубра"), диплом з відзнакою на Щецінському ярмарку, Перша премія на ярмарку Bud-expo Осінь 95 ..
Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію, для того, щоб пропонувати сучасні та конкурентні продукти. Багатьом фірмам все важче встигати за динамічним розвитком ринку та його потребами, наші рішення не тільки в змозі відповідати зазначеним вище вимогам, але в багатьох випадках визначають тенденції розвитку ринку ..
Якщо Ви зацікавлені нашою діяльністю, запрошуємо познайомитися з нашою пропозицією, мабуть кожен знайде тут щось для себе.
Адреса
Україна, Львівська, Львів, Чорновола, 63, 79058
Розташування
П'ятий поверх
Компанія
Полвент
Телефон
+38 0322 40-76-62, +38 0322 93-50-92
Мобільний телефон
+38 067 313-12-52 +38 067 37-17-062
Факс
+38 0322 40-76-62 +38 0322 93-50-93
Веб сайт
Переглядів
3353
Фірма JUWENT є провідним на польському ринку виробником устаткування для кондиціювання, вентиляції та опалення. Наші вироби характеризуються найвищою якістю виготовлення, новаторськими технологічними рішеннями, а також безвідмовністю роботи в будь-яких умовах. Завдяки цьому обладнання вироблені фірмою JUWENT, користуються все більшою популярністю.
Карта
Відгуки (3)
РозглянутийГість, March 8, 2011
Качественное Польское оборудование для вентиляции, кондиционирования, отопления. Давно сотрудничаем, нареканий нет.
РозглянутийГість, March 3, 2011
Згоден, компанія хороша. Співпрацювали, задоволені результатами.
Дуже вдячні за якісні послуги. Впевнений що в майбутньому скористаємось послугами компанії Польвент. Дуже сподобалось обслуговування клієнтів, усе детально підібрали, порахували, дзвонили та повідомляли в ході підбору. Надають якісні послуги та мають досвід роботи, це відразу відчутно. Хороший асортимент обладнання, якісного обладнання а це найважливіше. Дякую!