Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Каталоги Медицина Львів Клініки Львів «Альтернатива» - Клініка репродукції людини

«Альтернатива» - Клініка репродукції людини

Адреса
Україна, Львівська, Львів, Героїв УПА, 73 (Тургенева, 73)
Телефон
(032) 232-77-83
Мобільний телефон
(063) 230-18-72
Веб сайт
Електронна пошта
alternatyva.ivf@gmail.com
Переглядів
2458
В нашій клініці зібрані найкращі репродуктологи, ембріологи та кваліфікований медперсонал. Ми маємо найновіше обладнання обладнання потрібного рівня і щире бажання вам допомогти.

На протязі довгого часу весь світ працював над проблемою жіночого безпліддя.

Ми зібрали весь цей досвід в єдине ціле заради того, щоб кожна пара, що опинилася на порозі нашої клініки, після курсу лікування отримала такий жаданий результат – нове життя.

Клініка побудована по системі «все в одному місці» - весь комплекс необхідних медичних послуг знаходиться під одним дахом, та обладнана сучасними діагностичними засобами і інструментарієм. Все це дає можливість в максимально короткі терміни поставити точний діагноз, визначити оптимальні підходи до лікування.

Наш підхід до вирішення проблем безпліддя побудовано на алгоритмах лікування таких відомих організацій, як Американська асоціація репродуктивної медицини, Європейське співтовариство репродукції та ембріології людини, Українська асоціація репродукції людини, а також експертних рад Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Карта
Зображення (4)
Відгуки (2)
РозглянутийПетро, April 8, 2011
Коли приїхав в цей центр поспілкуватися з працівникамит цієї клініки, бачив людей, які отримали те за чим сюди прийшли вони були такими усміхненими і щасливими.
РозглянутийВолодимир, April 8, 2011
Комфотні приміщення, з хорошим дизайном і почуваєш себе тут спокійно, хороший усміхнений персонал.