Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Каталоги Нерухомість Львів Оренда квартир у Львові Lviv Euro Rent - оренда квартир у Львові

Lviv Euro Rent - оренда квартир у Львові Рекомендуємо

В наявності, однокімнатні квартири, двокімнатні квартири, трьох-кімнатні квартири.
Додаткова інформація
Пропонуємо Вам подобову оренду квартир у старовинному місті Львові. До Ваших послуг апартаменти на різний смак і фінансові можливості. Вся інформація на нашому сайті
Наші квартири обладнані відповідно до вимог сучасності та розташовані в центральній, історичній частині міста. Суттєвими перевагами проживання в наших квартирах є набагато кращий сервіс та умови за меншу ціну в порівнянні з готелями, відсутність додаткових оплат за маклерські послуги, зручне розташування, а також спектр додаткових послуг , які не завжди можна отримати в готелях. Для постійних клієнтів та людей, що залишаються надовго в нашому місті діє гнучка система знижок . Легким і доступним способом замовити в оренду квартиру є онлайн бронювання на нашому сайті. Поселення в наші квартири є можливим в будь-яку пору доби.
Додаткові послуги
Пропонуємо цікаві загальні та тематичні екскурсії Львовом, мандрівки цікавими місцевостями Львівської області. Формуємо екскурсійні тури під замовлення гостя.
Екскурсійно-туристичні послуги, організація мандрівок, додаткові послуги, бронювання квитків до театрів.
Ціна
Від 190 до 500
Знижка
Система знижок: більше 3 діб – знижка 5 %, більше 5 діб – знижка 15 %, більше 10 діб – знижка 20 %, більше 20 діб – знижка 30%. Постійним клієнтам: Безкоштовна доставка до місця проживання, Знижка 5 % починаючи з першої доби проживання, Суттєві знижки на екскурсії по місту та області.
Адреса
Телефон
(032) 243-47-85, (032) 243-48-75
Мобільний телефон
(067) 926-93-34, (097) 209-44-40
Веб сайт Lvivske.info
Переглядів
4748
Відгуки (3)
РозглянутийЯна, March 25, 2011
Несколько раз пользовались услугами этой компании и остались очень довольны. Сняли квартиру еще и скидку получили, что нас очень обрадовало.
РозглянутийГість, March 2, 2011
Дуже хороша компанія, вже не раз зупинявся в помешканнях орендованих у цієї компанії. Хочу висловити свою повагу та подяку.
РозглянутийАнатолій, October 12, 2010
1 з 1 людей вважали цей відгук корисним
Зупинявся у помешканні на вулиці староєврейські. Дуже задоволений. Ціна відповідає якості.