Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Будьмо - ресторан у Львові Рекомендуємо

VIP-зал, знижки, кабінки, столики для некурців, фонова музика, телебачення, гриль-меню
Додаткова інформація
Шашлик на дровах, смачна Українська кухня, приємна атмосфера, якісне обслуговування.
Кількість місць: 90
Мови спілкування: анлійська, польська, російська, українська
Адреса
Україна, Львівська, Львів, Стефаника, 19
Район
Галицький
Розташування
Біля Бібліотеки ім. Стефаника
Години роботи
10:00 - 23:00
Телефон
(032) 261-54-85
Мобільний телефон
(067) 675-53-30
Веб сайт
Переглядів
4518
Карта
Відгуки (9)
РозглянутийАндрей, June 20, 2011
Да, хорошее заведение, мне все понравилось, вкусный шашлык. Обезательно прийдем еще.
РозглянутийДмитро, March 26, 2011
Хороший заклад. Ідеальне місце для бізнес-зустрічей або просто хорошого обіду. Сам не раз уже був і поки ні в чому не розчарований. Завжди залишаються позитивні емоції від відвідування цього ресторану.
РозглянутийГість, March 8, 2011
Хороший заклад, по радіо почув, у інтернеті пошукав та й завітав ;)) Не пожалкував, шашлик насправді смачний та і ціна помірна якщо порівнювати з іншими закладами, приємно що ціна не висока а обслуговування на рівні, зазвичай буває навпаки.
РозглянутийАндрій, March 7, 2011
Все добре! Зауважу все-і їжа, й інтер'єр та офіціанти. Мені порадили мої друзі сходити, сходив і не пошкодував. Тепер сам ходжу в Будьмо і друзям раджу.
РозглянутийГість, March 2, 2011
Дуже рекомендую кафе Будьмо. Обожнюю шашлик, смачніше ніж тут, ніде не їла. Швидке, культурне обслуговування. Я святкувала там День народження, залишилася дуже і дуже задоволена. Ми часто ходимо туди родиною. Шашлик, соус, дуже смачний. Ставлю тверду 10!
РозглянутийГість, January 19, 2011
Да там кроме шашлыка уйма вкусного. Я давно в Будьмо провожу время с друзьями. Хорошая атмосфера да и в общем все на хорошем уровне. Не помешал бы еще wi-fi. Но все таки стоит согласиться с предыдущими комментариями что на хорошем уровне шашлык, я не часто рискую есть шашлык вне дома, но в будьмо частенько заказываем, вкусно, сытно. Рекомендую
РозглянутийМарта, January 18, 2011
Дуже дякую, смачно повечеряли. Я впевнена що завітаємо ще на шашлик. Згідна що узвар смачний. Найважливіше що є своєчасність та професійність. Деколи людина змушена чекати аж пропаде бажання той шашлик їсти а у Будьмо усе своєчасно та дуже смачно.
РозглянутийТарас, December 30, 2010
Хороший заклад. Персонал непоганий, привітний. У ресторані Будьмо хороше меню, де дійсно є що вибрати з доступними цінами. Затишна атмосфера та смачна кухня. Особливо рекомендую скуштувати шашлик та узвар.
РозглянутийОля, December 28, 2010
шашлик супер.