Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Пансіонат "Алексік" у Трускавці

Розташований в місцевій зоні курорту Трускавця, територія пансіонату прилягає до лісового масиву. Облаштована територія пансіонату, навколишнє середовище, близька віддаленість від центра міста (1 км) створюють для відпочиваючих ідеальний затишний та зручний відпочинок.
Додаткова інформація
Пансіонат „АЛЕКСІК” - це чудове поєднання комфорту перебування з прекрасною навколишньою природою Прикарпаття.
Територія пансіонату облаштована тенісним кортом, автостоянкою машин, малими архітектурними формами (альтанками, гойдалкою для дітей, квітниками та декоративними різноманітними деревами, прогулянковими доріжками, декоративним ставком).
Сучасний корпус пансіонату на 60 ліжко-місць, з харчоблоком на 2 зали, розміщений по сусідству (50 м) лікувально-діагностичний корпус санаторію „ Дніпро” з сучасною лікувальною інфраструктурою надає можливість відпочиваючим найбільш повного відпочинку та медичного оздоровлення.
За небагату історію пансіонату особливо люблять відпочивати у пансіонаті та проводити збори різноманітні спортивні команди України, широко проводяться на базі пансіонату різноманітні семінари, конференції тощо.
З кожним роком адміністрацією пансіонату вкладаються кошти по розвитку інфраструктури пансіонату, вдосконаленню послуг відпочиваючим.
На даний час ведуться роботи по введенню в дію другого корпусу пансіонату з аквацентром.
Проживання: Пансіонат „АЛЕКСІК” - це комфортабельні 34 номери на 62 ліжко-місця: Однокімнатні, двохмісні номери типу „стандарт”, Однокімнатні, одномісні номери; Однокімнатні, двохмісні номери типу „півлюкс”; Двохкімнатні,двохмісні номери типу „люкс”; Двохкімнатний, двохмісний номер типу „люкс-с”.
Лікування: Ми пропонуэмо лыкування на базі санаторія „Дніпро”: - внутрішній прийом мінеральних вод; - бальнео- і озокеритотерапія; всі види фізіотерапії; кишкові і гінекологічні процедури; лікувальна фізкультура.
Додаткові послуги
Харчування в діет-столовій пансионату, автостоянка, тенісний корт, екскурсійні тури по Західному регіону України, послуги сауни з басейном, тренажерний зал.
Ціна
Cтандарт, к-сть місць 2, площа, м.кв. 20 : 240 грн
1-місний, площа, м.кв. 20 : 170 грн
Напівлюкс, к-сть місць 2, площа, м.кв. 40 : 340 грн
Люкс, к-сть місць 2, к-сть кімнат 2, площа, м.кв. 40 : 450 грн
Люкс-С, к-сть місць 2, к-сть кімнат 2, площа, м.кв. 55 : 500 грн
Адреса
Україна, Трускавець, Мазепи 1, 82200
Телефон
(03247) 5-42-39, 5-16-52
Факс
(03247) 5-42-39, 5-16-52
Директор
Михаць Ігор Богданович
Пом. директора
Пушак Любов Миколаївна
Веб сайт
Номери
Пансіонат „АЛЕКСІК” - це комфортабельні 34 номери на 62 ліжко-місця.
1. Однокімнатні, двохмісні номери типу „стандарт” площею 20 кв.м в кількості 20 номерів. Включають кімнату з двома роздільними ліжками, приліжковими тумбочками, комодами для зберігання постелі, столом з двома кріслами, м'ягким одномісним кріслом, холодильником, телевізором з сателітарним телебаченням, телефоном, електрочайником, набором посуди; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою, унітазом. Вартість даного номеру складає від 240 грн. на добу (105,00 грн. за ліжкомісце).
2. Однокімнатні, одномісні номери площею 20 кв.м в кількості 6 номерів. Обладнання та інші аксесуари одномісних номерів аналогічне з двохмісними номерами. Вартість одномісного номеру складає від 170 грн. за добу.
3. Однокімнатні, двохмісні номери типу „півлюкс”, площею 40 кв.м. в кількості 2 номерів. Включають двохспальне ліжко з приліжковими тумбочками, трьох дверний шкаф для одягу, м'ягким диваном з журнальним столиком, шкафом для посуди, холодильник, телевізор з сателітарним телебаченням, електрочайник, телефон, набір посуди; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для зберігання взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою і унітазом. Вартість номеру „півлюкс” складає від 340 грн. за добу.
4. Двохкімнатні,двохмісні номери типу „люкс”, площею 40 кв.м. в кількості 5 номерів. Включають спальну кімнату з двохспальним ліжком з приліжковими тумбочками, комодом-дзеркалом та трьохдверним шкафом для одягу; зал з м'ягкою частиною з журнальним столиком, стінкою з набором посуди, телевізор, ауді-відеотехніка, холодильник, телефон, електрочайник; прихожою з вішалкою для верхньої одежі та тумбою для зберігання взуття; туалетною кімнатою з душовою кабіною, умивальником з тумбочкою і унітазом. Вартість двохкімнатного,двохмісного номеру типу „люкс” складає від 450 грн. за добу.
5. Двохкімнатний, двохмісний номер типу „люкс-с” - 1 номер (перший поверх), площею 55 кв.м. Включає обладнання та інші аксесуари аналогічне з номерами типу „люкс”. Вартість номеру „люкс-с” складає від 500 грн. за добу.
Переглядів
1384
Карта