Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Каталоги Каталог статей Спорт Львів КОРН | Спортивний одяг | Львів

КОРН | Спортивний одяг | Львів Рекомендуємо

Компанія КОРН заснована в 1991 році в Україні. Сфера діяльності компанії - індустрія моди. Головний офіс розташований у Львові, де працює центр дизайну та виробничої логістики.
Напрямок діяльності - екіпірування спортивних команд, клубів та ін. з урахуванням кольорів, розмірів, логотипів та емблем замовника.
«KORN» – бренд спортивного одягу. Наш асортимент охоплює наступні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол, бокс, боротьба, важка і легка атлетика, чоловіча та жіноча гімнастика, регбі, гандбол, теніс, стрільба з лука, фітнес, бодібілдінг, спортивні танці, бойовий гопак.
«KORN RIDING» - одяг для верхової їзди та мото-екіпірування. Цей одяг створений з урахуванням технічних та функційних вимог, відповідає світовим стандартам якості та рівню захисту.
«KORN DENIM» - молодіжний одяг в стилі casual. В асортименті чоловічі та жіночі джинси, куртки, сорочки, футболки, спідниці, сукні та ін.. Одяг призначений для продажу через мультибрендові магазини модного одягу.
«UNIKORN» - створення корпоративної уніформи. Мережі магазинів, готелів, ресторанів можуть замовити у нас корпоративну уніформу, спецодяг або подарункову продукцію за їх або нашим дизайном. В данному випадку ми індивідуально підходимо до кожного замовника, створюючи його персоналу модний та комфортний персональний імідж.
«Бренд під ключ» - надання послуг з виробничої логістики. Ця послуга надається дизайнерам або компаніям, що планують вивести на ринок власний бренд. Це комплекс консультацій та послуг по фінансових розрахунках, послугах по закупці матеріалів, підготовки технічної документації, пошиття продукції та подальшої промоції та продажу
Адреса
Україна, Львівська, Львів, Стуса, 29
Години роботи
10:00-19:00 будні дні, 10:00-17:00 субота, Вихідний: неділя
Телефон
8 (032) 297-12-07, 8 (032) 276-48-25
Мобільний телефон
097 904 604 3 - Назар Захарук
Переглядів
4361
«KORN» – бренд спортивного одягу. Наш асортимент охоплює наступні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол, бокс, боротьба, важка і легка атлетика, чоловіча та жіноча гімнастика, регбі, гандбол, теніс, стрільба з лука, фітнес, бодібілдінг, спортивні танці, бойовий гопак.
Карта
Зображення (3)
Відгуки (2)
РозглянутийТарас, March 9, 2011
Дуже зручний та якісний одяг! Скільки вже тренируюсь в цьому одязі, мені комфортно і зручно, не рветься, не розтягується. На мою думку, Корн це хороший магазин спортивного одягу у Львові!!
РозглянутийОлексій, August 1, 2010
Досить цікавий одяг а головне зручний. Тренуюсь багато, цей одяг мене повністю влаштовує, з Корном дружу давно, асортимент росте і взагалі якісно, зручно і за помірну ціну.