Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Дизайн центр "Едем" у Львові Рекомендуємо

В житті кожної людини є мрія про власний будинок, чи своє помешкання , І завжди в уяві ми малюємо гарні картинки. Та ось довгоочікувана мрія збулась, і перед Вами стає питання що, і як робити, щоб будинок чи квартира набули омріяного вигляду, а особливо були несхожими на інших.
Безумовно, кожна людина талановита. але самому втілити ідею в життя не завжди вдається. Не вистачає часу та сил на біганину по магазинах в пошуках відповідних матеріалів, на пояснення що, де, і як робочим, а ще би розібратись що таке багети чи кесони… Вирішив змінити інтер’єр чи озеленити ділянку, варто подумати, чи не простіше звернутись до спеціалістів та зекономити свій час та сили?
Спеціалісти дизайн центру "ЕДЕМ" приблизять вашу мрію до реальності. Врахують всі пропозиції та побажання, створять атмосферу дому орієнтовану власне на Вас.
Наші дизайнери розроблять проект майбутніх робіт, прорахують необхідність тих чи інших змін, їх масштаб та естетику, а також співвідношення майбутніх витрат з бюджетом. Компанія Дизайн центр "ЕДЕМ" це створення вашого об’єкту Неповторним. Наша команда – творці своєї справи. Висока майстерність, фантазія, бездоганний смак, великий досвід дизайну. Звернувшись до нас Ви отримаєте якісний, детально опрацьований проект, реалістичну візуалізацію Вашого об’єкту. Грамотні креслення для виконавців ремонтно-будівельних робіт дозволять отримати в кінцевому результаті те, чого Ви очікували.
Адреса
Україна, Львівська, Львів, Й.Сліпого 19
Телефон
(032) 276 68 37
Мобільний телефон
8 067 76978 70; 8 067 933 6203
Факс
(032) 276 68 37
Веб сайт
Джерело
Дизайн центр "Едем"
Переглядів
4443
Якщо ви не знайомі з нашою компанією і ваш перший контакт з нами на сайті: Ми були б раді почути Вас! Будь ласка, дайте нам знати, про ваші потреби та запитання, ми будемо раді допомогти Вам у реалізації задумів в напрямі:

Дизайн інтер'єру: Інтер'єр будинку, Інтер'єр квартири, Інтер'єр офісу, Інтер'єр ресторану, Інтер'єр кафе, бару, Інтер'єр готелю.

Також, інтер'єр окремих приміщень: Дизайн кухні, Дизайн спальні, Дизайн вітальні, Дизайн дитячої, Дизайн сауни.

Ландшафтний дизайн: Ландшафтний дизайн, Ландшафтне проектування, Комплексний догляд за територією, Благоустрій території, Озеленення, тощо.

Фітодизайн: Створення та оформлення зимових садів, оформлення інтер’єрів індивідуальних приміщень, офісів, ресторанів, готелів, оформлення в весняно-літній період терас, літніх майданчиків, лоджій, балконів, оформлення презентацій, виставкових павільйонів та стендів, композиції з живих, зрізаних та штучних квітів, повний комплекс робіт по догляду.
Карта
Зображення (6)
Відгуки (1)
РозглянутийГість, March 2, 2011
Прекрасна компанія. Приємно здивований чудовою якістю робіт. Ось що значить реклама на рекламу. Судячи за зразками робіт такі люди без роботи не залишаться!!